چاپ
ارسال به دوست

نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با مدیر کل و مسئولین حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه

در نشستی که در روز جمعه مورخ 98/5/4 در دفتر مدیر کل دامپزشکی استان برگزار شد، مسائل و موارد حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع مطرح و رهنمودهای لازم ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر امید حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان ضمن اشاره به جایگاه رفیع دامپزشکی در ارتقاء سلامت عمومی جامعه بیان نمودند که وظیفه حاکمیتی سازمان دامپزشکی کشور در پیشگیری، کنترل و مبارزه با بیماری های دام و مشترک حیوان و انسان همواره مورد توجه و ستودنی می باشد.

مدیر کل دامپزشکی استان، نقش حوزه معاونت توسعه را در تحقق اهداف عالیه سازمان دامپزشکی کشور بسیار تاثیر گذار دانسته و شایسته سالاری و لزوم بهره گیری از توان متخصصان، جوانان و بانوان مستعد را زمینه ساز رشد و تعالی سازمانی عنوان کردند و در ادامه مسئولین حوزه معاونت و منابع دامپزشکی کرمانشاه به تشریح عملکرد سالانه خود پرداخته و مسائل و مشکلات پیش رو را در این حوزه تعیین نمودند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور، ضمن تقدیر از زحمات جامعه دامپزشکی همچنین کارکنان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، اعلام داشتند که منابع انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمانی بوده و بایستی در حفظ و حراست از این سرمایه ها در جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان دامپزشکی کوشا بود.

مهندس مومنی، برنامه های سال جاری در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور را توجه ویژه به پشتیبانی حوزه های فنی، تسهیل در خدمت رسانی به ارباب رجوع، اجرای برنامه ها و دستورالعمل های رفاهی، پرسنلی و اداری عنوان نمودند.

در پایان دکتر حاج محمدی و مهندس قباد صیدی در معیت مهندس مومنی از برخی از پروژه ها و امور انجام شده در سال گذشته در اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

 

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٣٥٣٦٦/
  • ٠٩:٣٣ - 1398/05/09/
  • تعداد بازدید: 112

خروج