تاریخ انتصاب

1399/9/23

دکتر حسین حیدری
  • دکتر حسین حیدری
  • سمت : مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1399/9/23
  • تاریخ اتمام ماموریت : 0000/00/00
  • مدت تقریبی ریاست :
تاریخ انتصاب

1340

دکتر مرتضی پوریان
  • دکتر مرتضی پوریان
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1340
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1344
  • مدت تقریبی ریاست : 4 سال
تاریخ انتصاب

1344

دکتر عبدالجواد خوئی
  • دکتر عبدالجواد خوئی
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1344
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1356
  • مدت تقریبی ریاست : 12 سال
تاریخ انتصاب

1356

دکتر مرتضی پوریان
  • دکتر مرتضی پوریان
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1356
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1358
  • مدت تقریبی ریاست : 3سال
تاریخ انتصاب

1358

دکتر ابوالحسن کدیور
  • دکتر ابوالحسن کدیور
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1358
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1359
  • مدت تقریبی ریاست : 1سال
تاریخ انتصاب

1359

دکتر زمانی
  • دکتر زمانی
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1359
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1359
  • مدت تقریبی ریاست : 8ماه
تاریخ انتصاب

1359

دکتر محمد فتورچی
  • دکتر محمد فتورچی
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1359
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1360
  • مدت تقریبی ریاست : 1 سال
تاریخ انتصاب

1360

دکتر هرمز کامجو
  • دکتر هرمز کامجو
  • سمت : رئیس شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1360
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1376/05/15
  • مدت تقریبی ریاست : 17 سال
تاریخ انتصاب

1376/5/15

دکتر عباس عباسی
  • دکتر عباس عباسی
  • سمت : مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1376/5/15
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1380/5/20
  • مدت تقریبی ریاست : 4 سال
تاریخ انتصاب

1380/5/20

دکتر ولی ا... واعظی
  • دکتر ولی ا... واعظی
  • سمت : مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1380/5/20
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1385/09/05
  • مدت تقریبی ریاست : 5 سال
تاریخ انتصاب

1385/09/05

دکتر امیر ابراهیم مقصودی فرد
  • دکتر امیر ابراهیم مقصودی فرد
  • سمت : مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1385/09/05
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1390/12/01
  • مدت تقریبی ریاست : 5 سال
تاریخ انتصاب

1390/12/01

دکتر نادر پرور
  • دکتر نادر پرور
  • سمت : مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1390/12/01
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1397/08/06
  • مدت تقریبی ریاست : 7 سال
تاریخ انتصاب

1397/08/06

دکتر امید حاج محمدی
  • دکتر امید حاج محمدی
  • سمت : مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه
  • تاریخ انتصاب : 1397/08/06
  • تاریخ اتمام ماموریت : 1399/09/23
  • مدت تقریبی ریاست : 2 سال