چاپ
ارسال به دوست

مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه:

دامپزشکی کرمانشاه به سیستم ویدئو کنفرانس مجهز شد

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه از راه‌اندازی سیستم ویدئوکنفرانس این اداره کل با تلاش کارشناسان آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر امید حاج محمدی امروز در مراسم افتتاح سیستم ویدئوکنفرانس که در سالن جلسات دامپزشکی استان و حضور مجازی ادارات شهرستان تشکیل شد، اظهار داشت: این سیستم پیشرفته با استفاده از توان داخلی کارشناسان متخصص در بخش IT این اداره کل راه‌اندازی و بهره‌برداری شد، که این مهم افتخار بزرگی برای استان محسوب می‌شود.

 مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تحریم ظالمانه آمریکا و استکبار جهانی هرچند محدودیت هایی ایجاد کرده، اما سبب دستاوردهای بیشتر و خودکفایی ایران اسلامی شده است، گفت: نمی‌توانستیم نرم افزارهای تخصصی را به آسانی تهیه کنیم و خرید ابزارهای سخت افزاری هم دشوار بود لذا خرید سرور و تجهیزات مربوطه زمان بر و نیازمند مدیریت و برنامه ریزی ویژه بود.

 وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بودجه محدودی برای تامین و راه اندازی این سیستم وجود داشت، افزود: با به کارگیری توان علمی، تخصص، تجربه، روحیه بالا و پشتکار کارشناسان حوزه فناوری دامپزشکی استان کرمانشاه موفق به راه‌اندازی سامانه ویدئوکنفرانس این اداره کل شدیم و اکنون الحمدلله همه شهرستان های ما مجهز به این سیستم شده‌اند.

 این مسؤول خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای راه‌اندازی این سیستم که بالغ بر چند ده میلیون تومان بوده است به همت کارشناسان و مدیریت جهادی اداره فاوا صرفه جویی شده است و خوشبختانه با تکیه بر تخصص و توان داخلی توانستیم این فناوری را بکار گرفته و راه اندازی کنیم و امروز با افتخار از این ابزار به عنوان یکی از استانهای پیشرو در راستای تبادل تجارب و اطاعات، هماهنگی و تبیین خط مشی در جلسات رسمی و تخصصی استفاده کنیم.

 حاج محمدی به مزیت های فراوان استفاده از سیستم ویدئوکنفرانس در پیشبرد اهداف عالیه سازمان دامپزشکی کشور اشاره و تاکید کرد: همچنین کاهش و صرفه جویی در هزینه های رفت آمد و حضور در جلسات اداری، شرکت و حضور آنلاین و موثر در جلسات، برنامه ریزی بهتر و آسان در برگزاری نشست ها، حفظ بهداشت و سلامت، کاهش استهلاک خودرویی و سوخت و... از دیگر فواید آن است.

 در ادامه این جلسه که با حضور مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کرمانشاه، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی برگزار گردید به بحث و تبادل نظر پرداخته شد و پرسش های مطرح شده از سوی ادارات شهرستان در حوزه معاونت توسعه توسط قباد صیدی معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان کرمانشاه پاسخ گفته شد.

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٩٢٨/
  • ٢١:٣٩ - 1399/05/29/
  • تعداد بازدید: 95
کلید واژه ها

خروج