چاپ
ارسال به دوست

با صدور پیامی به جهادگران جهاد کشاورزی:

مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه هفته جهادکشاورزی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر امید حاج محمدی به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت جهادکشاورزی پیام تبریکی را صادر و از تلاشگران این عرصه جهادی قدردانی کرد.

در بخشی از این پیام این چنین آمده است:

نام جهاد کشاورزی بیانگر فرمان تاریخی امام خمینی (ره) در تاریخ ۲۷ خرداد ۵۸ مبنی بر تاسیس جهاد سازندگی برای رسیدگی به مناطق محروم و کم برخوردار ایران است که در جهت اصلاح نظام اداری با وزارت کشاورزی ادغام و وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد.

خداوند را سپاسگزاریم که در سال جاری که به نام «جهش تولید» نامگذاری شده، توفیق خدمت صادقانه و پرتلاش را در پیش روی داریم که ماحصل آن بهبود اقتصاد دامداران و کشاورزان، اشتغالزایی با استفاده از منابع غنی و خدادادی و صیانت از سرمایه های دامی استان خواهد بود و این مهم با مساعدت و تلاش شبانه روزی دست‌اندرکار این عرصه محقق می‌شود.

استان کرمانشاه دارای پتانسیل های تحسین برانگیز در زمینه پرورش دام و طیور و آبزیان است و این سرمایه همچنانکه که سبب جهش تولید می‌شود به بهبود معیشت و آرامش اهالی منطقه نیز، کمک شایان توجهی خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی این ایام فرخنده را به تمامی کشاورزان فداکار، تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی، تولید کنندگان، بهره برداران، سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی، کارشناسان و متخصصان عزیز و تلاشگران عرصه تولید محصولات کشاورزی و دامی به خصوص مدیریت و کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آرزومندم که همچون گذشته با تأسی از اندیشه های متعالی و زوایای زندگی پربرکت حضرت امام خمینی (ره)، به‌کارگیری رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و با همدلی در جهت «جهش تولید» گام برداشته و این مرحله را با سربلندی سپری کنیم.

 

امید حاج محمدی

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢٧٠٩/
  • ٢٣:٠٥ - 1399/03/20/
  • تعداد بازدید: 58
کلید واژه ها

خروج