چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت عید فطر:

مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه پیام تبریک عید فطر صادر کرد

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریک صادر کرد.

براساس این گزارش، در متن پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پاداش هر عبادت و بندگی عیدی است، عیدی که برازنده و نتیجه مهم آن خلوص و پاکی است، لذا میوه های رمضان در گلستان فطر به بار نشسته و بال و پر می گشاید.

رمضان امسال منتهی به روزجهانی قدس و سالروز پیروزی و آزادسازی خرمشهر شد که این رویداد امیدبخش روزهای خوب و نزدیکی مسلمانان جهان به روزهای ظهور مهدوی موعود خواهد بود، چراکه رمضان، فصل وصل و فطر ضیافتگاه وصال است.

عید فطر در واقع جشن تعالی فطرت ها است همان روزی است که انسان به فطرت پاکیزه سرشت خود دست یافته و به شکرانه این دستاورد ، به ستایش پروردگار مهربان به جشن و سرور می‌پردازد و چشم انتظار توجهی از خالق خود و گرفتن عیدی است.

اکنون در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، عید برابری و گذشت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان متدین و روزه دار و به نمایندگی از خانواده بزرگ دامپزشکی استان کرمانشاه از درگاه خداوند متعال، عید سعید فطر را به پیشگاه منجی عالم، رهبر انقلاب، مدافعان سلامت، همکاران عزیز و خانواده های محترم آنها و همشهریان معزز این دیار انقلابی و اسلامی عرض تبریک عرض می‌گوییم و از خداوند بزرگ مسئلت داریم که در این ماه، بهترین سرنوشت ها را برای بندگان صالح خویش مقدر کرده باشد.

حاج محمدی

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢٢٩١/
  • ١٨:٣١ - 1399/03/04/
  • تعداد بازدید: 70
کلید واژه ها

خروج