چاپ
ارسال به دوست

پیرو بخشنامه وزارت جهادکشاورزی و سازمان دامپزشکی:

جلسه بیمه اجباری واحدهای دامی صنعتی در کرمانشاه برگزار شد

جلسه هم اندیشی بیمه اجباری واحدهای دامی صنعتی استان کرمانشاه باحضور جمعی از مسؤولان اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، جلسه بیمه اجباری واحدهای دامی صنعتی استان کرمانشاه (باتوجه به بخشنامه های وزارت جهاد کشاورزی و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور) با حضور دکتر امید حاج محمدی و جمعی از مسؤولان استانی در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار شد.

 

براساس این گزارش، در این جلسه عملکرد بیمه ای استان طی 6 ماهه دوم 98 ارائه شده و موانع توسعه ای و راهکارهای اجرایی در این بخش با محوریت بیمه واحدهای پرورش تک سمی مورد مشورت و بررسی قرار گرفت.

 

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه در این جلسه با گرامیداشت ماه مبارک رمضان، ضمن اشاره به حفظ سرمایه های دامی، بر لزوم بیمه دام به عنوان پشتوانه تولید تاکید کرد.

 

این مسؤول ادامه داد: تسهیل در امر پرداخت غرامت های بیمه ای و نیز افزایش سهم استان به ویژه اداره دامپزشکی کرمانشاه را خواستار هستیم و امیدوارم حمایت از دامداری ها و دام پروران در رأس خدمات باشد.

 

رئیس شورای نظام دامپزشکی و مسؤولان حاضر در این جلسه هریک دیدگاه های مرتبط با حوزه فعالیت خود و تعاملات با دامپزشکی استان کرمانشاه را مطرح و مشکلات اجرایی را عنوان کردند که مصوبات آن مورد بحث و مشورت قرار گرفت.

 

مطابق گزارش رئیس صندوق بیمه کشاورزی، استان کرمانشاه از لحاظ بیمه واحدهای دام صنعتی جایگاه چهارم کشوری را در تعداد دام های بیمه شده کسب کرده و با هماهنگی ادارات و نهادهای مرتبط موضوع بیمه ها با جدیت هر چه بیشتر و تا پوشش کامل واحدهای صنعتی پیگیری خواهد شد.

 

گفتنی است، این جلسه پیرو بخشنامه های وزارت جهاد کشاورزی و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور مبنی بر اجرای برنامه بیمه اجباری دام جلسه هم اندیشی با حضور دکتر حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان، دکتر یارویسی معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان، دکتر ملک زاده و دکتر محمودپور از دفتر مبارزه با بیماری های دامی، دکتر جاوید از دفتر قرنطینه، مهندس امینی و دکتر الماسی نمایندگان صندوق بیمه محصولات کشاورزی و دامی، دکتر محمدزاده رئیس شورای نظام دامپزشکی استان، منصوری کارشناس مسؤول دام سبک امور دام جهاد کشاورزی، مهندس الماسی رئیس هیات سوارکاری، سیدعابدین خاموشی مدیر عامل تعاونی گاوداری های صنعتی و سرکار خانم قزوینه مدیر عامل اتحادیه گاو شیری استان در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥١٩٢٥/
  • ٢٢:٣٢ - 1399/02/23/
  • تعداد بازدید: 114
کلید واژه ها

خروج