چاپ
ارسال به دوست

نظارت بر دام های قربانی به مناسبت عید سعید قربان در دامپزشکی کرمانشاه

همزمان با عید سعید قربان 57 گروه متشکل از 27 اکیپ ثابت و 30 اکیپ سیار دامپزشکی بر کشتار دام در کرمانشاه نظارت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر امید حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: با تشکیل گروه های ثابت و سیار در استان، خدمات بهداشتی و شرعی دامپزشکی روز عید سعید قربان به شهروندان ارائه گردید.

وی با اشاره به حضور 57 اکیپ بهداشتی و شرعی دامپزشکی استان کرمانشاه بر ذبح دام در عید قربان گفت: در این اکیپ‌ها 20 نفر دامپزشک، 40 نفر بازرس گوشت و 15 نفر ناظر شرعی حضور داشتند که نظارت‌های لازم را انجام دادند .

این مقام مسئول با بیان اینکه نظارت بهداشتی از سوی بازرسان  دامپزشکی استان کرمانشاه در روز عید قربان و یک روز قبل از آن انجام گرفت خاطرنشان کرد: کارشناسان  دامپزشکی در روز عید قربان از ساعت 7 صبح تا 2 بعدازظهر و روز قبل از آن از ساعت 17 الی 19 بر ذبح بهداشتی دام‌های قربانی نظارت داشتند که در این راستا 6511 رأس  دام زنده مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد 5 لاشه گوسفندی ضبط شد.

دکتر حاج محمدی افزود: نظارت اداره کل دامپزشکی کرمانشاه  با همراهی دستگاه‌های ذی ‌ربط همچون فرمانداری، شهرداری، محیط ‌زیست، جهت پیشبرد هدف ذبح دام به‌صورت شرعی و بهداشتی انجام گرفت.

 

 

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢٤٣٣/
  • ١٣:٢٢ - 1398/05/22/
  • تعداد بازدید: 73

خروج