چاپ
ارسال به دوست

راه شهیدان همچنان ادامه دارد

سومین سالگرد شهادت شهید دکتر حجت اله نیک عزم را تسلیت عرض می نماییم.

پیام مدیر کل دامپزشکی استان، جناب آقای دکتر امید حاج محمدی به مناسبت 20 تیر سومین سالگرد شهادت شهید والامقام 'دکتر حجت اله نیک عزم'

شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حضرت امام حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه صبح امروز 20 تیر ماه به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهید والامقام 'دکتر حجت اله نیک عزم' مسئولین اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در مزار این شهید حضور یافتند و با قرائت فاتحه و نثار گل با آن شهید تجدید بیعت و میثاق نمودند .  

مدیر کل دامپزشکی استان، دکتر حاج محمدی با اشاره به اینکه شهیدان انسانهای بزرگ و با عظمتی هستند که دارای ویژگی ایمان و جهاد در راه خدا بودند خاطرنشان کرد: کسی که در راه خدا شهید شده را نمی توان با سایر افراد مقایسه کرد زیرا شهدا دارای جایگاه و مرتبه والایی از انسانیت هستند.

گفتنی است شهید دکتر نیک عزم ریاست شبکه های دامپزشکی کرمانشاه، گیلانغرب، سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب و نیز رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه را بر عهده داشته است.

 

  • کد خبر: ١٣٤٥٢٢/
  • ١٣:٢٠ - 1398/04/20/
  • تعداد بازدید: 83

خروج