چاپ
ارسال به دوست

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه:

در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان

جلسه بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه جلسه ای به منظور بزرگداشت دهه کرامت با حضور نماینده ولی فقیه،مدیر کل ومسؤولان برگزاری برنامه‌های دهه کرامت درسالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا میرزایی نماینده ولی فقیه در اداره کل به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: دهه کرامت فرصت مناسبی برای انتقال فرهنگ اصیل اهل بیت(ع) به متن جامعه و ترویج فرهنگ نبوی، علوی و حسنی به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: مهمترین عامل در  توسعه و ترویج  حجاب و عفاف در جامعه را  فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن به عنوان یک باور و اعتقاد در بین عموم مردم  به ویژه جوانان و نوجوانان دانست.

نماینده ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان در ادامه از حضور فعال و همکاری بانوان شاغل در این مجموعه تقدیر و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی و پیشرفت قابل ملاحظه وظایف محوله اداری تاکید کرد.

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان دکتر حاج محمدی با تبریک دهه کرامت سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) تاکید کرد: برپایی نشست‌های تخصصی حجاب و عفاف  از جمله کارهایی است که این کمیته تخصصی در راستای آشنایی هرچه بیشتر کارکنان این اداره کل با فرهنگ حجاب و عفاف و ضرورت‌های ترویج آن بر عهده دارد، همچنین پرورش فرزندانی با غیرت، متدین و شجاع نتیجه تربیت صحیح مادرانی است که با الگو پذیری از ائمه اطهار به ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) توانستند فرزندانی موفق به جامعه تحویل دهند.

امید حاج محمدی با اشاره به مسئولیت های بانوان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی  گفت: زنان نقش مهمی در توسعه همه جانبه کشور و ارتقای فرهنگی جامعه دارند، در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از بانوان شاغل در اداره کل تجلیل شد.

 

 

 

  • کد خبر: ١٣٤٤٩١/
  • ١٤:٢٨ - 1398/04/19/
  • تعداد بازدید: 124

خروج