چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی استان در دیدار با فرماندار شهرستان پاوه:

کنترل ، نظارت و حفظ سلامت فرآورده هاي خام دامي و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان از اولويتهاي اصلي دامپزشکي بوده و لزوم نگاه ويژه مسئولين استان و شهرستان پاوه به مقوله بهداشت و سلامت بيش از پيش مورد نياز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر امید حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان در دیدار صمیمی به همراه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پاوه با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

وی گفت: تامين و توزيع گوشت و فرآورده هاي آن تحت نظارت هاي مستقيم دامپزشکي از پتانسيل هاي خوب اين شهرستان بوده و بايستي بحث هاي نظارت در آن افزايش يابد.

مدیر کل دامپزشکی استان  ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان پاوه از عملکرد حوزه دامپزشكي و توجه ويژه به تأمين سلامت جامعه ، خواستار توجه و مساعدت بيشتر در زمینه تخصیص اعتبارات پوشش بهداشتی دامپزشکی شهرستان پاوه شد.

در ادامه پرویز ایده پور فرماندار شهرستان پاوه ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از عملکرد اداره دامپزشکی پاوه در حوزه تامین سلامت گوشت قرمز و سفید و  بحث نظارت بر مراکز عرضه و توليد فرآورده هاي خام دامي را در این شهرستان بسيار مهم ارزيابي و افزود: مجموعه فرمانداری در کنار شما است و آرامشی را که در این حوزه شاهدیم، مرهون تلاش پرسنل پرتلاش دامپزشکی پاوه هستیم.

ایده پور، رضایت صد در صدی مردم از اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان پاوه را نشانه عملکرد خوب این اداره دانست و از آنان تقدیر کرد.  

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٣٣٤٤٠/
  • ١٣:٠٧ - 1398/03/21/
  • تعداد بازدید: 282

خروج