چاپ
ارسال به دوست

رئیس اداره دامپزشکی سرپل‌ذهاب خبر داد

توقیف خودروی حمل غیربهداشتی مرغ زنده در سرپل‌ذهاب

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سرپل‌ذهاب از کشف یک خودروی حمل مرغ‌ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، حمید کریمی از توقیف خودرو حمل مرغ زنده بدون مجوز قرنطینه در شهرستان سرپل‌ذهاب خبر داد.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سرپل‌ذهاب با اشاره به جزییات توقیف خودرو حمل مرغ زنده در این شهرستان به همت این نهاد اجرایی، بیان کرد: در پی بازدید های مستمر و شبانه پرسنل اداره دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب یک دستگاه خودرو حمل مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه مشاهده و توقیف شد.
وی خاطرنشان کرد: با حکم قضایی و دستور قبلی دادستان شهرستان سرپل ذهاب در خصوص توقیف این خودرو حاوی مرغ زنده، سریعا با نیروهای انتظامی شهرستان هماهنگی لازم صورت گرفت و پس از تعقیب و گریز خودرو مذکور توسط انتظامی شهرستان توقیف و تحویل دستگاه قضایی شد.
این مسؤول در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: طی مکاتبات و ارتباط با مراجع قضایی مربوطه مقرر شد، که مرغ های این خودرو جهت کشتار بهداشتی به کشتارگاه ارسال شود.
رئیس دامپزشکی شهرستان سرپل‌ذهاب به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

  • کد خبر: ٢٥٠٠٩٩/
  • ١١:١٢ - 1398/12/16/
  • تعداد بازدید: 29
کلید واژه ها

خروج