چاپ
ارسال به دوست

سرپرست جدید دامپزشکی روانسر معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان روانسر با حضور معاون توسعه، مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه و فرماندار روانسر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان، دکتر رامین سمیعیان بعنوان سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان روانسر منصوب و از خدمات چندساله دکتر یاسر علیزاده تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور سعدی مصطفی زاده  سرپرست فرماندار روانسر برگزار شد، مهندس قباد صیدی معاون توسعه، مدیریت و منابع اداره کل ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات دکتر علیزاده در اداره دامپزشکی شهرستان روانسر گفت: نظارت برعملیات مایه کوبی و درمان دام در سطح شهرستان، بازرسی و کنترل کیفی بهداشتی فرآورده های خوراکی دام از مرحله تولید تا توزیع،  مبارزه با بیماریهای مشترک انسان و دام، تامین بهداشت دام از طریق پیشگیری و مبارزه با بیماریهای همه گیر و ...از جمله وظایفی است که رئیس سابق اداره دامپزشکی شهرستان با درایت و حساسیت بیشتری دنبال می کرد.

فرماندار روانسر در ادامه تصریح کرد: : واحدهای دامداری، مرغداری، کشتارگاه، گاوداری، مزرعه پرورش ماهی  و ... بسیاری در شهرستان روانسر  مشغول فعالیت هستند و این امر مسئولیت مجموعه دامپزشکی شهرستان را نسبت به سایر شهرستان ها حساس تر و بیشتر کرده است.

لازم  بذکر است پیش ازاین دکتر سمیعیان سمت ریاست اداره طرح و برنامه اداره کل دامپزشکی استان را برعهده داشت.

شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.

 

 

  • کد خبر: ١١٤١٩٢/
  • ٠٨:١٣ - 1398/02/02/
  • تعداد بازدید: 292

خروج