چاپ
ارسال به دوست

دیدار فرمانداران صحنه و کنگاور با مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با دکترخیراله خزایی فرماندار شهرستان کنگاور و نورالدین فرزادی پور فرماندار صحنه در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان در این دیدار گفت: دامپزشکی نقش مهمی در تأمین سلامت غذایی مردم دارد.

مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان های صحنه و کنگاور از عملکرد حوزه دامپزشکی و توجه ویژه به تامین سلامت جامعه، با بیان اینکه حرفه دامپزشکی ،حرفه ای اثر گذار است خواستار مساعدت اعتبارات تملکی به دامپزشکی شهرستان های مربوطه شد.

  در این دیدارهای جداگانه آقای نورالدین فرزادی پور فرماندار صحنه بر اهمیت فعالیت های دامپزشکی در حوزه بهداشت دام تاکید کرد و گفت: مسائل بهداشتی و درمانی امور مربوط به دام یکی از مهم ترین مسائلی است که نمیتوان به سادگی از آن گذشت.

وی همچنین از زحمات مدیر کل و پرسنل دامپزشکی که نقش اساسی در پیشگیری  و کنترل بیماری های مشترک بین انسان و دام دارد و زمینه ساز توسعه سلامت جامعه است قدردانی نمود و آمادگی خود را برای همکاری  و حمایت سایر ارگانها از دامپزشکی ، در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی دامپزشکی را اعلام نمود .

همچنین در دیدار دیگری  آقای دکتر خیراله خزایی فرماندار کنگاور با اشاره به اهمیت کار دامپزشکی اظهار داشت : دامپزشکی نقش مهمی در تامین سلامت مردم دارد و در این راستا مجموعه دامپزشکی شهرستان کنگاور عملکرد خوبی داشته است.

وی در ادامه افزود : مردم با اعتماد به نظارت‌های موثر دامپزشکی نسبت به خرید اقلام مورد نیاز خود در حوزه فرآورده های گوشتی اقدام می کنند و لذا می طلبد دامپزشکی در این زمینه با جدیت بیشتری اقدام نماید .

در پایان  هر کدام از این دیدارها مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به تشریح وظایف دامپزشکی در خصوص پیشگیری از بیماری های مشترک  بین انسان و دام ، کنترل و پیشگیری این بیماری ها ، بخصوص موضوع اعتبارات دامپزشکی جهت پیشبرد اهداف دامپزشکی پرداخت  و خواستار مساعدت بيشتر در زمينه تخصيص اعتبارات تملکی(پوشش بهداشتی دامپزشکی) به دامپزشکی شهرستان های مربوطه شد.

گفتنی است دکتر امید حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن حضور در شبکه دامپزشکی صحنه و کنگاور با کارکنان این شبکه ها نیز دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 

  • کد خبر: ٦٩٣٠/
  • ١٣:٣٥ - 1397/12/09/
  • تعداد بازدید: 539

خروج