اخبار حاوی کلید واژه (معاونت سلامت)


نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با مدیر کل و مسئولین حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه
در نشستی که در روز جمعه مورخ 98/5/4 در دفتر مدیر کل دامپزشکی استان برگزار شد، مسائل و موارد حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع مطرح و رهنمودهای لازم ارائه گردید.
 ١٣٩٨/٠٥/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: طبق قانون، کشتار غیر مجاز دام و طیور و یا عرضه زنده آن ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی می شود.
دیدار نماینده ولی فقیه و معاونت سلامت با امام جمعه اهل سنت
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در اداره کل دامپزشکی استان : نظارت شرعي بر ذبح کليه کشتارگاه‌هاي استان اعمال مي‌شود.
 ١٣٩٨/٠٣/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تودیع و معارفه معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه
در حکمی از طرف دکتر امید حاج محمدی ، مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه ، «دکترشاهرخ یارویسی» به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه منصوب شد.
 ١٣٩٨/٠٣/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
28 روحانی ناظر ذبح شرعی بر کشتار دام و طیور استان نظارت دارند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: هم اکنون 28 روحانی ناظر ذبح شرعی در کشتارگاه های صنعتی دام و طیوور استان بر روند کشتار نظارت دارند.
 ١٣٩٧/١٠/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه:
بهداشت عمومی و سلامت مردم، تعارف بردار نیست
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در دیدار با سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گفت با اشاره به مطالبات عمومی در خصوص سلامت غذایی گفت: حوزه های سلامت و امنیت غذایی جزء مطالبات عمومی و یکی از مطالبات دادستانی است که تعارف بردار نیست.
 ١٣٩٧/٠٩/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>