• 1397/12/16 - 10:43
  • تعداد بازدید : 1188
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه مشترک اداره کل و نظام دامپزشکی کرمانشاه با مراکز درمانی غیر دولتی

جلسه مشترک اداره کل با نظام دامپزشکی و مراکز درمانی در سطح استان با حضور معاون سلامت، رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان و رئیس شورای نظام دامپزشکی استان به منظور هم اندیشی و پیگیری مسائل و مشکلات پیش رو در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه سرپرست معاون سلامت اداره کل در این جلسه با خوش آمد گویی به حاضرین، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه گفت: برگزاری چنین جلساتی علاوه بر همدلی، سبب ایجاد فضای اعتماد دو طرفه می شود، زیرا دو طرف با بیان دغدغه های خود و مشکلاتی که وجود دارد به تبادل نظر و رسیدن به نقطه مشترک جهت برطرف شدن این موارد می شوند و از همه مهم تر ارائه خدمات به بهره برداران در کمال مطلوب صورت می گیرد.

وی از مسئولین مراکز درمانی خواست در ارائه خدمات به بهره برداران، تعرفه مصوب کشوری وزارت جهاد کشاورزی را رعایت نموده و همچنین در ثبت عملکردها بخصوص در زمان بروز بیماری های اخطار کردنی در کوتاه ترین زمان ممکن دامپزشکی بخش دولتی را مطلع نمایند و دقت لازم را در ثبت  گزارش بیماری ها در سیستم GIS بعمل آورند. همچنین از تحویل مستقیم هرگونه  واکسن بهادار  به بهره برداران توسط  مراکز مایه کوبی درمانگاه  خودداری شده و یاد آوری شد که  نسخه نویسی حتما در سه برگ توسط تکنسین ها انجام شود.

در پایان متصدیان مراکز درمانی و مایه کوبی مشکلات و نقطه نظرات خود را ارائه و پاسخ لازم را از طرف مسئولین اداره کل دامپزشکی و شورای نظام دامپزشکی دریافت نمودند.

 

  • گروه خبری : اخبار اصلی
  • کد خبر : 7269
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه