• 1401/08/04 - 10:40
  • تعداد بازدید : 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت آغاز هفته پدافند غیر عامل

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت آغاز هفته پدافند غیر عامل پیام تبریک صادر نمود متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پدافند غیرعامل یک اصل برای همیشه است و نباید با هیچ بهانه و توجیهی متوقف شود .

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

هشتم آبان ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی پدافند غیرعامل به ثبت رسیده است.

پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ساده‌ترین راه‌ها، کم هزینه‌ترین شیوه‌ها و صلح‌آمیزترین روش‌های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود می باشد به عبارت دیگر،از جمله مهم‌ترین عوامل اقتدار و توفیق دولت‌ها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه متوازن و پایدار و عامل دستیابی به رفاه و توسعه همه‌جانبه است .

توجه به مسأله پدافندغیرعامل ضمن کاهش آسیب پذیری و افزایش پایداری و توان بازدارندگی، تسهیل کننده مدیریت بخش های مختلف جامعه من جمله در حوزه دامپزشکی می باشد.

   بی گمان شناسایی نقاط آسیب پذیر و مقاوم سازی زیر ساخت های عمومی و اختصاصی کشور و فرهنگسازی در جهت ارتقای آستانه پایداری ملی در شرایط بحرانی،آسیب پذیری کشور را در مقابل تهدیدات مختلف کاهش خواهد داد.

اینجانب فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل را به تمامی شهروندان محترم و نیز دست اندرکاران این حوزه تبریک عرض می نمایم ، توفیق روزافزون همگان را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ سازی در خصوص ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیر عامل در بین آحاد جامعه را از خداوند متعال خواستارم .

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 291696
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه