• 1401/08/19 - 13:17
  • تعداد بازدید : 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معرفی رییس اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، 18 آبان ماه 1401دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، مسئول حراست و رییس اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور با حضور در محل دفتر دکتر فرزاد الماسی فرماندار این شهرستان سجاد شایان را به عنوان رییس اداره دامپزشکی این شهرستان معرفی نمود.

در ابتدای جلسه دکتر حیدری ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل این شهرستان از نظر  جمعیت دام ،طیور ،آبزیان و زنبور عسل و همچنین وجود یک کشتارگاه صنعتی  بر خدمات رسانی مناسب به دامداران، عشایر و روستایان و همچنین تکریم ارباب تاکید نمود.

سپس حجت الا سلام و المسلمین رضا حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان با اشاره به آیات و روایات، داشتن مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را فرصتی کوتا جهت خدمت به هم استانی های عزیز دانست و بیان داشت : تغییر و تحول مدیریتی منجربه ایجاد انگیزه و افزایش بازدهی کاری می شود.

در ادامه فرماندار این شهرستان ضمن تقدیر و اعلام رضایت از عملکرد همکاران دامپزشکی شهرستان کنگاور به ویژه دکتر حامد کرمی برای مهندس شایان آرزوی موفقیت نمود.

وی همچنین با اشاره به بومی بودن رییس فعلی و لزوم پاسخگویی به موقع به مطالبات مردم عنوان داشت : عملکرد دامپزشکی ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد.

در پایان مدیر کل دامپزشکی استان با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان ضن خداقوت به همکاران ، از کلیه همکاران که در راستای بهداشت عمومی و تامین امنیت غذایی جامعه تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمود. 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان کنگاور,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 292299
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه