• 1401/08/10 - 09:16
  • تعداد بازدید : 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معرفی دکتر صید محمد قاسمی به عنوان رییس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، 9آبان ماه 1401دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به همراه رییس امور اداری، مسئول حراست و رییس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب با حضور در محل دفتر مهندس کرمی فرماندار این شهرستان دکتر صید محمد قاسمی را به عنوان رییس اداره دامپزشکی این شهرستان معرفی نمود.

در این جلسه دکتر حیدری ضمن تشکر از مهندس کرمی و حمایت ایشان در برخورد با معضل کشتار غیر مجاز دام در سطح این شهرستان عنوان داشت: مسئولیت دامپزشکی در تامین سلامت غذایی و امنیت پایدار آن در جامعه بسیار حائز اهمیت است و خط قرمز ما سلامت شهروندان می باشد.

 سپس مهندس کرمی ضمن رضایت مندی از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب به ویژه مدیریت دکتر قاسمی گفت:  امنیت و سلامت غذایی مردم ارتباط مستقیمی با ادارات دامپزشکی دارد که با اقدامات پیشگیرانه از بروز و ظهور بیماری های مختلف دامی به ویژه شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام می توان جلوگیری کرد.

در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان با حضور در اداره دامپزشکی این شهرستان ضن خداقوت به همکاران این اداره ، از زحمات و تلاش های آن ها قدردانی نمود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان اسلام آباد غرب
  • کد خبر : 291899
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه