• 1401/06/01 - 14:44
  • تعداد بازدید : 47
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رییس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه خبر از افزایش نظارت ها بر درمانگاه های دام کوچک را داد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر صیاد غلامی رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت : با توجه به وجود و نگهداری حیوانات خانگی چنانچه موارد بهداشتی و پیگیرانه رعایت نشود احتمال انتقال هرگونه بیماری وجود دارد. ورود هر حیوان خانگی به زندگی انسان باید همراه با بسته فرهنگی و بهداشتی باشد به همین منظور این اداره کل اقدام به افزایش نظارت ها بر درمانگاه های دام کوچک نموده است که طی بازدیدهای اخیر 60 قلم داروی غیر مجاز در این مراکز مشاهده گردید که برابر ضوابط برای هریک پرونده تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارسال گردیده است.

رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه اعلام نمودند: در حال حاضر 6 درمانگاه اختصاصی دام کوچک، 1 درمانگاه تخصصی و 1 بیمارستان اختصاصی دام کوچک در حال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشند

در پایان دکتر غلامی عنوان داشت: جهت جلوگیری از شیوع بیماری ها مشترک بین انسان و دام توصیه می گردد حتما حیوانات خانگی خود را به صورت منظم جهت امور درمان رصد نموده و در صورت بروز هرگونه علائم غیرطبیعی به درمانگاه های مجاز سطح استان مراجعه نمائید. در صورت مشاهده تخلفات گزارشات خود را از طریق سامانه پیامکی100010001512 و یا تلفن 1512 گزارش نمایند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289616
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه