• 1401/08/12 - 11:52
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت یوم الله 13 آبان

دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان پیام تبریک صادر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان پیام تبریک صادر کرد متن پیام بدین شرح است .

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان، یادآور خاطرات صفوف به هم پیوسته و مستحکم فرزندان انقلابی این دیار در شکستن دیوار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است که فریاد ستم ستیزی ملت غیور ایران را در جای جای گستره هستی طنین انداز کرد و موجب روشن شدن قلوب آزادگان جهان گردید.

یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان، جسارت استکبار ستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم، فرو ریختنی است.

بدین وسیله، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی به ویژه دانش آموزان استان کرمانشاه  تبریک عرض نموده و  ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( رحمة الله علیه ) و رهبر معظم انقلاب، برائت و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می نمایم
  از خداوند متعال پیشرفت و سربلندی را برای همه پویندگان طریق معرفت به‌ویژه نسل پویای انقلاب اسلامی مسئلت دارم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 292024
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه