• 1401/06/01 - 09:15
  • تعداد بازدید : 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و یاد خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر پیام تبریک صادر نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و یاد خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر پیام تبریک صادر نمود، متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
دوم تا هشتم شهریور ماه که با نام و یاد شهیدان والامقام رجائی و باهنر مزین و با عنوان «هفته دولت» نامگذاری شده، یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا، سیره، منش و روش آنان بود. شهیدان رجائی و باهنر تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند، آنانی که پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مسیر انقلاب برافراشتند.
هفته دولت فرصت مغتنمی است تا از زحمات بی‌دریغ همکاران عزیز و تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش‌قراولان مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، تقدیر نمود.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، رجائی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان به ویژه ، پرسنل خدوم دامپزشکی استان که به حق سربازان گمنام حوزه سلامت می باشند، تبریک عرض می نمایم ، توفیق روزافزون همگان وادامه راه شهدای والامقام از درگاه معبود بی همتا مسألت دارم.

دکتر حسین حیدری
مدیر کل دامپزشکی استان

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289578
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه