• 1401/06/05 - 23:34
  • تعداد بازدید : 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
تجلیل از بازنشستگان اداره دامپزشکی استان کرمانشاه

به منظور قدردانی از تلاش و خدمت صادقانه بازنشستگان دامپزشکی و سربازان گمنام حوزه سلامت از همکارانی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند؛ تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، صبح امروز ۶ شهریور ماه از بازنشستگان در محل دفتر مدیر کل دامپزشکی استان تجلیل به عمل آمد.

 در ابتدای مراسم، حجت الاسلام والمسلمین رضا حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان ضمن تاکید بر لزوم تکریم و احترام به کارکنان بازنشسته به پاس خدمات انجام شده و اهمیت استفاده از دیدگاه‌ها و تجربیات پیشکسوتان گفت: استفاده از این تجارب ارزشمند می‌تواند در موفقیت هر مجموعه‌ای نقش مهمی داشته باشد.

در ادامه دکتر حسین حیدری، مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه از بازنشستگان به عنوان سرمایه های عظیم اجتماعی نام برد و گفت: بازنشستگان اداره دامپزشکی در راه اعتلای خدمت به دامداران به ویژه حفظ و سلامت بهداشت عمومی جامعه و سلامت شهروندان گوهر عمر و جوانی خود را  به کار گرفته اند و خدمات صادقانه آن ها با هیچ چیزی قابل جبران نیست.

  دکتر حیدری به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «بازنشسته، آیینه شاغل است»  اشاره نمود و گفت: اگر در محیط های بازنشستگی و بازنشستگان شوق، امید و رضایت مندی باشد، آثار و نتایج آن به طور یقین در شاغلان آن مجموعه انعکاس می یابد.

گفتنی است در پایان نیز به 6 نفر از کارکنان دامپزشکی استان کرمانشاه که در سال 1400 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه ای اعطا شد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 289805
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه