• 1401/08/15 - 12:53
  • تعداد بازدید : 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معرفی رییس اداره دامپزشکی شهرستان پاوه

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، 14 آبان ماه 1401دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به همراه رییس امور اداری، مسئول حراست و رییس اداره دامپزشکی شهرستان پاوه با حضور در محل دفتر دکتر اردشیر رستمی فرماندار این شهرستان و با حضور جناب سرهنگ پرنو فرمانده نیروی انتظام شهرستان، دکتر ناصح کیخسروی را به عنوان رییس اداره دامپزشکی این شهرستان معرفی نمود.

در ابتدای جلسه دکتر حیدری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره دامپزشکی استان گفت :سربازان دامپزشکی در صف اول مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام اند تا بتوانند امنیت غذایی سالم را برای همشهریان فراهم آورنند.

و ی همچنین در برخورد با متخلفین بهداشتی و تهدید کنندگان سلامت جامعه مشایعت همیشگی نیروی  انتظامی را خواستار شد.

دکتر رستمی ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان پاوه گفت: تغییر و تحول مدیریتی منجربه ایجاد انگیز و افزایش بازدهی کاری می شود.

فرماندار این شهرستان ضمن اشاره به بومی بودن دکتر ناصح کیخسروی و آگاه بودن به مسائل و مشکلات روستاییان و دامداران این شهرستان عنوان داشت : تخصص شغلی و نحوه برخورد و ارتباط گیری با مردم از الزامات مدیریت صحیح و کارآمد می باشد و تکریم ارباب رجوع باید با صبر و سعه صدر انجام پذیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز ضمن تشکر از فعالیت های و خدمات دامپزشکی عنوان داشت : نیروی انتظامی آماده است هرگونه همکاری لازم را با اداره دامپزشکی داشته باشد 

 در پایان مدیر کل دامپزشکی استان با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان ضن خداقوت به همکاران ، از زحمات و تلاش های آن ها قدردانی نمود

  • گروه خبری : اخبار شهرستان پاوه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 292143
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه