• 1401/08/15 - 11:18
  • تعداد بازدید : 78
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معرفی رییس اداره دامپزشکی شهرستان روانسر

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، 14 آبان ماه 1401دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به همراه رییس امور اداری، مسئول حراست و رییس اداره دامپزشکی شهرستان روانسر با حضور در محل دفتر دکتر سعدی مصطفی زاه فرماندار این شهرستان، محسن گنجواری را به عنوان رییس اداره دامپزشکی شهرستان روانسر معرفی نمود.

در ابتدای این دیدار دکتر حیدری از حمایت فرماندار در برخورد با معضل کشتار غیر مجاز دام در سطح شهرستان تشکر و قدر دانی نمود و عنوان داشت: مسئولیت دامپزشکی در تامین سلامت غذایی و امنیت پایدار در جامعه بسیار حائز اهمیت است و خط قرمز ما سلامت همشهریان عزیز می باشد.

سپس فرماندار شهرستان روانسر ضمن تشکر و  رضایت مندی از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان روانسر و مدیریت دکتر کیخسروی در دوران تصدی ، برای محسن گنجواری رییس اداره دامپزشکی این شهرستان  آرزوی موفقیت نمود و گفت : شهرستان روانسر با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری در دام و طیور موقعیت استراتژیکی در منطقه دارد و نیازمند خدمات رسانی مناسب به دامداران و عشایر و روستایان را ایجاب می کند.

وی همچنین اظهار داشت امنیت و سلامت غذایی مردم ارتباط مستقیمی با ادارات دامپزشکی دارد که با اقدامات پیشگیرانه از بروز و ظهور بیماری های مختلف دامی به ویژه شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام می توان جلوگیری نمود.

 در پایان مدیر کل دامپزشکی استان با حضور در اداره دامپزشکی شهرستان ضن خداقوت به همکاران ، از زحمات و تلاش های آن ها قدردانی نمود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان روانسر
  • کد خبر : 292134
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه