• 1400/01/14 - 10:14
  • تعداد بازدید : 42
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقر گفت

محمد ایمانی سنجر خبر از کشف و امحاء بیش از 180 کیلو فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف داد.

از تاریخ 25 اسفند سال قبل تا کنون در سطح شهرستان سنقر ، بیش از 180 کیلو فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف کشف و به طریق کاملا بهداشتی امحاء شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، محمد ایمانی سنجر رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقر و کلیایی گفت : با توجه به تعطیلات نوروزی و تشدید بازرسی و نظارت بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی، تهیه غذاهای بیرون بر ، از تاریخ 25 اسفند سال قبل تا کنون در سطح شهرستان، بازرسین این اداره بیش از 180 کیلو  فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف را کشف و به طریق کاملا بهداشتی  امحاء نموده اند.

ایمانی سنجر در ادامه افزود: ضمن تشکر از دادستان محترم و رئیس پلیس امنیت شهرستان که همواره همکاری و مساعدت لازم را با کارشناسان این اداره دارند، از همشهریان عزیز تقاضا دارم گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت دامپزشکی خریداری و از خرید گوشت چرخ شده آماده جدا خودداری نمایند.

در پایان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سنقر گفت: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و  گزارش تخلفات بهداشتی خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و یا پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با دامپزشکی استان در میان بگذارند.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان سنقر و کلیایی
  • کد خبر : 272752
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید