• 1400/06/26 - 23:34
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور:

توقیف 40کیسه پودر گوشت بدون هویت در کرمانشاه

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور گفت: حدود 40 کیسه پودر گوشت بدون هویت توسط کارشناسان دامپزشکی کنگاور توقیف شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر رسول ریزوندی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور گفت: یک دستگاه خودرو مبادرت به حمل و جابجایی حدود  40 کیسه پودر گوشت به وزن 2060 کیلوگرم در پست قرنطینه ای پلیس راه دو راهی نهاوند با حضور مامورین نیروی انتظامی توقیف شد.

دکتر ریزوندی بیان کرد: در راستای نظارت و کنترل بهداشتی فرآورده های خام دامی، اکیپ بازرسی بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور حاضر در پست قرنطینه ای بازرسی دو راهی نهاوند محموله را به دلیل نامشخص بودن مبدا و مقصد، عدم اخذ گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای و همچنین عدم رعایت نشانه گذاری بر روی محصول به دستور مقام قضایی و با حضور پرسنل انتظامی توقیف و بصورت کاملا بهداشتی امحاء شد.

وی همچنین یادآور شد: یکی از رسالت‌های دامپزشکی اطمینان‌دهی و تأمین سلامت سفره غذایی عموم جامعه است و در این رابطه هیچگونه اهمال از کسی قابل قبول نیست.

لازم به ذکر است، مقصد اصلی این چنین محموله هایی به قصد مصرف و قرارگیری در ترکیب جیره غذایی دام و طیور بوده لذا هرگونه آلودگی و عدم کیفیت می تواند سلامت سرمایه دام و طیور را بطور جد مورد مخاطره قرار دهد.

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور در پایان تصریح کرد: تلفن 1512 و سامانه پیامکی 100010001512 آماده رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی در کمترین زمان ممکن در خصوص موارد غیربهداشتی می باشد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان کنگاور
  • کد خبر : 276971
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه