• 1400/07/12 - 01:53
  • تعداد بازدید : 21
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی:

دیدار مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه با امام جمعه استان

در آستانه روز ملی دامپزشکی، دکتر حسین حیدری مدیرکل دامپزشکی استان با آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیرکل دامپزشکی استان با هیئت همراه و در معیت حجت الاسلام آفتابی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی با آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در محل دفتر امام جمعه دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علما ضمن خوش آمد گویی و تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دامپزشکی در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، از زحمات و تلاش‌های خستگی ناپذیر پرسنل پرتلاش دامپزشکی که وظیفه خطیر تأمین بهداشت و سلامت مواد غذایی با منشاء دامی را بر عهده دارند، تشکر و قدردانی کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر حسین حیدری  مدیرکل دامپزشکی استان گزارش کاملی از فعالیت های مجموعه دامپزشکی استان طی یک سال اخیر ارائه کرد و سپس حجت الاسلام و المسلیمن آفتابی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به طور اجمالی گزارشی از وضعیت و فعالیت های ناظرین ذبح شرعی ارائه داد.

حجت الاسلام آفتابی ضمن تبریک به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی اظهار داشت: بی تردید سلامت و بهداشت و امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی تمام جوامع بشری  است و دامپزشکان با پشتوانه دانش و مهارت خود علاوه بر تلاش موثر در کنترل بیماری های دام، نقشی بی بدیل و مسئولیتی خطیر بر عهده دارند و تضمین کننده سلامت و کیفیت غذا در کشور هستند.

همچنین در این دیدار حجت الاسلام حسنی سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی به اهمیت و ضرورت  فعالیت ناظر ذبح شرعی در کشتارگاه های دام و طیور استان اشاره کرد و گفت: به منظور اطمینان مردم از حلیت گوشت مصرفی، روحانیون ناظر ذبح شرعی در کشتارگاه های دام و طیور استان مستقر بوده و در امر نظارت بر ذبح شرعی فعالیت می نمایند.

در پایان آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: خدمات بزرگی از سوی شما صورت گرفته و نقش مهمی در امنیت غذایی و سلامت جسمی انسانها و سلامت معنوی شهروندان دارید، همچنین لازم می‌دانم از جامعه دامپزشکی و زحمات بی شائبه آنها  که با فعالیت جهادی خود به امنیت غذایی کمک می کنند، تقدیر و تشکر نموده و خواستار ارتقاء جایگاه اجتماعی دامپزشکان هستم تا به نحو شایسته شاهد معرفی جهادگران خاموش در رسانه‌ها و مراکز علمی باشیم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277498
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه