• 1403/02/14 - 16:45
  • تعداد بازدید : 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام مشترک مدیر کل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)

   به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان و حجت الا سلام رضا حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه این اداره کل مشترکا در پیامی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفتند, متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امام جعفر صادق ( علیه السلام) به حق برجسته ترین وارث گنجینه علوم نبوی بود و با منطق استوار و علم سرشارش نور امید را در دل‌های خسته شیعیان روشن نمود.
ایشان در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ گهربار اسلام، برای تبیین جایگاه امامت، سال ها تبعید و اسارت را به جان خریدند و با بیان بلیغ و کلام فصیح خویش راه را بر توطئه دشمنان دین بسته و با تربیت شاگردانی شایسته، بقاء و استمرار دین مبین اسلام را تضمین نمودن، به گونه ای که تا به امروز مراجع و علمای تربیت یافته در مکتب این امام همام، نقش بسیار تعیین کننده‌ای در نشر و ترویج عقاید اسلامی بر عهده داشته و این فرهنگ پویا را حفظ کردند.
رفتار حکیمانه و صبوری آن حضرت نیز در برخورد با گروه‌های دگراندیش نمونه‌ای بسیار سازنده و آموزنده از تاکید دین مبین اسلام بر کرامت انسانی و تکریم عقاید مختلف انسان‌ها بود.
بدین وسیله سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق ( ع ) بر کلیه همکاران عزیز تسلیت و تعزیت عرض می‌نماییم.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 318764
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه