• 1400/02/13 - 10:00
  • تعداد بازدید : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه

پیام تسلیت دکتر حسین حیدری به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر

مولای متقیان امام علی (ع)، فرزند کعبه، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به عموم ملت ایران به ویژه همکاران دامپزشکی تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.

مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر ، خندق ، بدر و حنین بوسه می زنند.

  ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پربرکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند، تا با احیاء این شب و حضور در مساجد، ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند.

  این جانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی، به ویژه همکاران دامپزشکی استان کرمانشاه  توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند متعال برای همگان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم عزیز استان کرمانشاه تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273568
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید