• 1401/04/26 - 09:40
  • تعداد بازدید : 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت عید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان به مناسبت عید غدیر خم پیام تبریک صادر نمود، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الْیوْم أکْملْت لکمْ دینکمْ و أتْممْت علیْکمْ نعْمتی و رضیت لکم الإسْلام دینًا

خداوند متعال را شاکریم که چشم بندگان خالص خود را به نور ولایت اهل بیت روشنی بخشید و روز واقعه پرشکوه غدیرخم را عید مؤمنان قرار داد. بحق جریان غدیر، محکی بود برای سنجش ایمان اهالی آن و شاهدان روز بزرگ خدا؛ افرادی این آزمون را به نیکی سپری کردند و تعداد زیادی از آنان مهر مردود دریافت نمودند.

واقعه غدیر نشانه و رمزی از تداوم خط نبوّت و نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
عید غدیر، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در شکل و قالب امامت با تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی وصی می باشد. این عید بزرگ بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت است. امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی قرار دارد، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودها و فرمایشات معظم له اعلام می نماییم و با عزمی راسخ تر از پیش در راه پیشبرد آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام می نهیم.

اینجانب، فرارسیدن ۱۸ ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی، جشن بزرگ امامت و ولایت را به هم وطنان ارجمند خصوصا مدیران و کارکنان زحمت کش خانواده دامپزشکی در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خدواند بی همتا و منان مسألت دارم ما را در زمره پیروان واقعی و راستین مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی وصی قراردهد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288384
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه