• 1401/02/25 - 20:32
  • تعداد بازدید : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات

مدیرکل دامپزشکی استان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته ملی روابط عمومی را به همه فعالان این عرصه به ویژه همکاران روابط عمومی دامپزشکی استان تبریک گفت.

روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارزشمند محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان در پیام دکتر حسین حیدری به مناسبت آغاز هفته ارتباطات و روابط‌عمومی چنین آمده است:

در عصری که توسعه و پیشرفت همه‌جانبه جوامع بیش از همیشه با اطلاع‌رسانی و تعاملات انسانی گره خورده است، دانش ارتباطات و هنر روابط‌عمومی به‌سان قلب تپنده سازمان‌ها عمل می‌کند و بسترهای لازم برای تسهیل فرایند اطلاع‌رسانی درون‌سازمان و برون‌سازمانی را فراهم می‌کند.

روابط عمومی همچنین با تسریع در اطلاع رسانی دقیق، شفاف و صریح درون و برون سازمانی زمینه ساز اعتماد میان سازمان و ذی نفعان است. این حوزه همچنین با کمک به جامعه پذیری کارکنان و تعمیق و تقویت فرهنگ سازمانی، دوام و بقای سازمان را تضمین می کند.

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی اصحاب رسانه، فعالان عرصه ارتباطات ، صاحبان اندیشه و قلم، علی الخصوص همکاران سخت کوش خود در روابط عمومی دامپزشکی استان را تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می نمایم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286120
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه