• 1400/07/11 - 20:24
  • تعداد بازدید : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت 14 مهر روز ملی دامپزشکی

دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی کرمانشاه با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۴مهر ماه روز ملی دامپزشکی را به فعالان عرصه سلامت در جامعه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است؛

بسمه تعالی

دامپزشکی خط مقدم پیشگیری از مخاطرات سلامت عمومی و تامین امنیت غذایی جامعه است و شعار محوری "دام سالم، غذای سالم، انسان سالم"نشانگر نقش مهم دامپزشکی در تامین امنیت غذایی و کمک به ارتقای بهداشت عمومی در جامعه می باشد که انتخاب آن، اهمیت زحمات و تلاش جهادگران این حرفه ارزشمند را در جامعه بیش از پیش متجلی می کند.

دامپزشکان تمام تلاش خود را در پیشگیری بیماری مشترک انسان و دام به کار گرفته و تاثیر علم و آگاهی آنان در این عرصه بر هیچ جامعه و ملتی پوشیده نیست.

روز ملی دامپزشکی، بهانه ای برای ارج نهادن به خدمات ارزنده شاغلان این حرفه، قدردانی و تجلیل از زحمت کشان متعهد و با همت عرصه سلامت و بهداشت جامعه، حافظان امنیت غذایی، تلاشگران کاهش آلام حیوانات و سربازان صف اول مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام است.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت چهاردهم مهرماه روز ملی دامپزشکی به تمام هموطنان بویژه همکاران عزیزم در دامپزشکی استان و تمامی فعالان و تلاشگران عرصه سلامت و دامپزشکی که در مسیر بهبود سلامت زیستی و تأمین سلامت مردم شریف استان، تولید ثروت و تحکیم مبانی اقتصاد ملی، تلاش می کنند قدر دانی نموده  و از خداوند متعال برای آنها، سلامت و توفیق روزافزون را خواستارم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277470
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه