• 1400/01/11 - 10:58
  • تعداد بازدید : 50
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه

دکتر حسین حیدری به مناسبت یوم الله 12 فروردین پیام تبریک صادر کرد.

دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت یوم الله 12 فروردین پیام تبریک صادر کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه ، دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت یوم الله 12 فروردین پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 ۱۲ فروردین یادآور خلق دومین حماسه ماندگار ملت مسلمان و انقلابی ایران پس از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ است. این روز آغاز تحقق آرمان های امام خمینی(ره) است. روزی که برای نخستین بار با مشارکت حداکثری جامعه ایران نوع حکومت کشور توسط آحاد مردم انتخاب ومهر "آری "بر نظام جمهوری اسلامی زده شد و اولین میوه درخت انقلاب به بار نشست.

یوم الله 12 فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی تاریخ کشور برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد .

روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ای است که برای دستیابی به آرمان های مقدس خود با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخته است و به تعبیر زیبای معمار کبیر انقلاب اسلامی روز«امامت امت و روز فتح و ظفر ملت» است.

اینجانب ضمن تبریک مجدد سال نو این روز بزرگ و فراموش نشدنی و این فراز درخشان در تاریخ کشور عزیزمان را حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف و شهید پرور به ویژه همکاران محترم اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تبریک عرض می‌کنم و سر بلندی روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272723
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید