• 1400/07/03 - 00:05
  • تعداد بازدید : 65
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در دامپزشکی کرمانشاه

در مراسمی حجت الاسلام و المسلمین حسنی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، امروز 3 مهرماه 1400مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه این اداره کل با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا آفتابی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی،  مدیر کل دامپزشکی استان، معاونین و همکاران ستادی در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان  برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر حیدری مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به حاضرین ،اظهار داشت: قطعاً رمز پیروزی در هر نهاد و اداره‌ ایجاد محیطی آرام، اتحاد، همدلی و مسئولیت‌پذیری همه همکاران است که این خصوصیات در بین همه همکاران دامپزشکی استان به خوبی دیده می شود که بدین وسیله از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسنی درخواست دارد بر این همبستگی و اتحاد بیفزاید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین آفتابی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به اهمیت نقش دامپزشکی در جامعه تاکید داشته و افزود : از مدیر کل دامپزشکی استان به جهت تعامل با دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان تقدیر و تشکر می نمایم.  

در پایان این مراسم ضمن معرفی حجت الاسلام و المسلمین حسنی به عنوان مسئول دفتر حوزه نمایندگی در اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با  اهدای لوح و هدایایی از زحمات حجت الاسلام والمسلمین میرزایی، مسئول سابق حوزه دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان تشکر کردند.

گفتنی است حجت الاسلام حسنی، مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان، پیش از این، مسوولیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کردستان را برعهده داشته است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277167
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه