• 1400/07/16 - 23:52
  • تعداد بازدید : 120
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
تجلیل از کارمندان نمونه دامپزشکی استان کرمانشاه

جلسه تجلیل از کارمندان نمونه دامپزشکی استان کرمانشاه در سال 1400 با حضور مدیر کل و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت هفته دامپزشکی، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه، با حضور دکتر حسین حیدری مدیر کل، حجت السلام حسنی سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی، معاونین و جمعی از همکاران و کارکنان نمونه منتخب سال 1400 دامپزشکی استان کرمانشاه در محل دفتر مدیر کل تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام حسنی سرپرست نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان با گرامیداشت هفته دامپزشکی گفت: ما قدردان همه خدمتگزاران نظام اسلامی و کسانی در راستای اعتلا، توسعه، رشد و شکوفایی کشور می کوشند هستیم.

وی با اشاره به اهمیت خدمت به بندگان خداوند به عنوان یکی از برترین کارها و ارزش اعتقادی فوق العاده این امر و اثرات دنیوی و اخروی آن از منظر اعتقادی، تقدیر از زحمات همکاران فعال و پرتلاش را در بعد مادی نیز مهم دانستند و برای تمامی همکاران به ویژه همکاران منتخب نمونه آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی و کار نمودند.

در ادامه دکتر حیدری مدیر کل دامپزشکی استان افزود: انتخاب کارمند نمونه از بین کارمندان کوشا، منضبط، توانمند و با مسئولیت، کاری بسیار دشوار است که همواره سعی شد بر اساس معیارها و شاخص های تعیین شده،صورت گیرد و  هفت تن از همکاران دامپزشکی استان به عنوان کارمند نمونه انتخاب و معرفی شدند و این برنامه را اقدامی نمادین در راستای تقدیر از زحمات تمامی همکاران پرتلاش دامپزشکی استان کرمانشاه  بر شمردند که منعکس کننده توجه این اداره به تلاش ها و فعالیت های همکاران می باشد.

اسامی همکاران نمونه دامپزشکی استان به شرح زیر است:

اردلان جمشید بیگی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دالاهو

دکتر یاسر علیزاده، کارشناس اداره دامپزشکی شهرستان جوانرود

کوروش الماسی، تکنسین اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب

 احمد دولتشاهی، همکار اداره دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب

اعظم عباسی، کارشناس مسئول امور اداری، رفاه و پشتیبانی

دکتر پگاه رستمی، کارشناس مسئول بیماری های آبزیان

ثریا جعفرزاد، کارشناس برنامه و بودجه

لازم به ذکر است با توجه به شیوع بیماری کووید-19 و به منظور پیشگیری از تردد همکاران، کارکنان نمونه در شهرستان های دالاهو، اسلام آباد، جوانرود و سرپل ذهاب در شهرستان های محل خدمت خود مورد تقدیر قرار گرفتند و تقدیرنامه و هدایای مربوط برای آنان ارسال خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277719
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه