• 1401/10/13 - 14:15
  • تعداد بازدید : 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برپایی مراسم بزرگداشت سومین سالروز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل نمازخانه اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه

    به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار بی نظیر اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراسم بزرگداشتی همراه با سخنرانی  حجت الا سلام و المسلیمن کماسی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و با مداحی و قراعت زیارت عاشورا توسط حجت الا سلام و المسلمین حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان در محل نماز خانه این اداره کل با حضور مدیر کل، معاونین  و جمعی از کارکنان اداره دامپزشکی استان برگزار شد .

 حجت الا سلام و المسلیمن کماسی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که اخلاص شهید سلیمانی را از از تمام صفات انسانی که داشت برتر دانست گفت : اخلاص ایشان باعث شد پروردگار او را در دنیا اینگونه محل احترام و تمجید و تجلیل قرار دهد ضمن اینکه پاداش اخروی او بگونه ای است که عقل انسان به آن راه ندارد.

حجت الاسلام کماسی  با بیان روایتی از معصومین که : نیّت مؤمن برتر از عمل اوست و کسی که دو روزش با هم برابر باشد، زیان کار است. بر اهمیت خیر خواهی و خدمت رسانی به مردم تاکید نمود.

در پایان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی ضمن تشکر از مدیر کل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بابت برپایی این مراسم گفت : از زحمات پرسنل دامپزشکی که با خدمات اساسی و بنیادی خود  به مردم موجبات رشد و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نموده اند بسیار سپاسگزارم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 296027
کلمات کلیدی
pubker نوری

pubker نوری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه