نسخه آزمایشی
 


به مناسبت هفته بسیج توسط اداره دامپزشکی شهرستان سنقر و کلیایی صورت گرفت:
معاینه و واکسیناسیون رایگان دام ها در مناطق محروم
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان سنقر و کلیایی از برگزاری اردوی جهادی در روستا های محروم شهرستان به مناسبت هفته بسیج خبر داد و گفت: هدف از پرپایی این اوردو ها محرومیت زدایی و دست رسی آسان پرورش دهندگان به خدمات دامپزشکی است.
 ١٣٩٧/٠٩/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
20 تیم ارزیابی خسارت دامپزشکی عازم مناطق زلزله زده شد
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از اعزام 20 تیم پایش و ارزیابی خسارت این اداره کل به مناطق زلزله زده اشاره کرد و گفت: این تیم ها صبح امروز دوشنبه عازم شهرستان های زلزله زده استان شدند.
 ١٣٩٧/٠٩/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه یک مانورعملیاتی با موضوع کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان برگزار کرد
اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با استفاده از توان یک تیم واکنش سریع در راستای کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حادپرندگان در قالب یک مانور عملیاتی، کانون آلوده را در روستای امیرآباد شهرستان کرمانشاه، قرنطینه و ماکیان موجود را به شکل فرضی، معدوم کرد.
 ١٣٩٧/٠٩/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکمی از سوی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه:
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان سنقر و کلیائی معرفی شد
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان سنقر و کلیائی روز یکشنبه در نشستی با حضور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان و فرماندار در فرمانداری این شهرستان معرفی شد.
 ١٣٩٧/٠٨/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سه ماه تعطیلی سزای رستوران متخلف کرمانشاهی
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پلمپ یک واحد رستوران متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده این واحد متخلف پس از کشف 700 کیلوگرم انواع فراورده خام دامی ناسالم به مراجع قضایی ارجاع شد که این واحد به سه ماه تعطیلی و نصب بنر پلمپ محکوم شد.
 ١٣٩٧/٠٨/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>